Umów się na wizyte:

Sopot: 601 940 941

 

EN


o firmie

Poznaj naszą historię

1993

Klinika WIKTORMED została założona w roku 1993. Założycielem kliniki jest Mieczysław Wiktor. Mieczysław Wiktor jest zaliczony przez czasopismo "Sukces" do siedmiu najwybitniejszych terapeutów medycyny naturalnej w okresie Polski powojennej.

Terapią naturalną i manualną zajmuje sie ponad 30 lat. Jest absolwentem Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz wieloletnim wykładowcą w Zakładzie Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Na przełomie 70-80 lat powołał pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Naturalnej w Gdańsku. Jest naturoterapeutą znanych polskich sportowców lekkoatletów m. in. Kozakiewicza, Ślusarskiego, Wszoły oraz piłkarzy, tenisistów i siatkarzy.

2011

wkrótce więcej

2012

wkrótce więcej

2013

wkrótce więcej

2014

wkrótce więcej

2015

wkrótce więcej

Dlaczego my ?

warto leczyć się w naszej klinice

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wszystkie zabiegi potrzebne do polepszenia sprawności ruchowej, pozbycia się kontuzji, zwiększenia odporności i atrakcyjności wyglądu.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinach fizykoterapii, reumatologii, ortopedii, kosmetologii. Posiadamy najnowszy sprzęt, który pozwala nam trafnie określić diagnozę oraz sukcesywnie zwalczyć każdy problem zdrowotny. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby pomóc Tobie szybko wrócić do pełni sił, abyś bez bólu mógł cieszyć się życiem. Nasza placówka zapewnia komfort i estetykę pomieszczeń, w której są wykonywane zabiegi, dzięki temu możesz łączyć przyjemne z pożytecznym - relaksować się i jednocześnie zadbać o swoje zdrowie. Specjaliści wchodzący w skład personelu po odpowiednich badaniach i wywiadach wybierają indywidualną i najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb metodę leczenia. Dodatkowo mamy możliwość konsultowania się i łączenia różnych form leczenia, co pozwala na uzyskanie optymalnych efektów.

zespół

warto leczyć się z nami

W naszej klinice pracują tylko ludzie z pasją, dla których praca to powołanie i wyzwanie. Zrzeszamy wokół siebie tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy wciąż dokształcają się w swojej dziedzinie, zyskując wiedzę o najnowszych technikach leczenia.

To, co wyróżnia nasz personel, to nie tylko szerokie kwalifikacje i bogate doświadczanie, ale również uśmiech, wsparcie i chęć niesienia pomocy pacjentom. Wierzymy, że połączenie indywidualnego leczenia dostosowanego do potrzeb pacjenta z troską, wsparciem i uśmiechem pomaga pacjentom po urazach i wypadkach powrócić do pełni zdrowia i dobrego nastroju. Nasz personel składa się z wysokiej klasy specjalistów w dziedzinach:

  • reumatologii
  • ortopedii
  • medycyny sportowej
  • medycyny kosmetycznej
  • pediatrii

z naszych usług skorzystali?

sprawdź naszych zadowolonych klientów

Artur Patryka - polski lekkoatleta, skoczek wzwyż. Trzykrotny olimpijczyk (Seul 1988, Barcelona 1992, Atlanta 1996), zdobył dwa medale olimpijskie (brąz w 1992, srebro w 1996), a także trzy medale mistrzostw świata na otwartym stadionie. Należał do najskuteczniejszych lekkoatletów dekady lat 90. XX w. - w latach 1992-1998 stawał na podium wszystkich międzynarodowych zawodów rangi mistrzowskiej, w których brał udział. W mityngach zdarzały mu się słabsze wyniki. Był znany z perfekcyjnej techniki, sprawiającej wrażenie, że przeskakuje poprzeczkę bez żadnego wysiłku.

Władysław Kozakiewicz - polski lekkoatleta – tyczkarz i wieloboista. 30 lipca 1980 uzyskał tytuł mistrza olimpijskiego w skoku o tyczce w Moskwie z wynikiem 578 cm – jednocześnie ustanawiając nowy rekord świata. W konkursie olimpijskim stoczył pojedynek z zawodnikiem gospodarzy Konstantinem Wołkowem, kolegą z reprezentacji Tadeuszem Ślusarskim oraz wrogo nastawioną publicznością. Pamiętany z powodu gestu, który dwukrotnie wykonał w stronę gwiżdżących kibiców sowieckich, za co później Rosjanie żądali odebrania medalu (tzw. gest Kozakiewicza).

Adam Karol - polski wioślarz, czterokrotny mistrz świata, mistrz olimpijski z IO w Pekinie. Zawodnik klubu AZS AWFiS Gdańsk. Czterokrotny olimpijczyk (Atlanta 1996, Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin 2008) . Czterokrotny mistrz świata w konkurencji czwórek podwójnych mężczyzn (2005, 2006, 2007, 2009), mistrz Europy (2010). Partnerami Korola w zwycięskich osadach byli: Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński. Wcześniej był brązowym medalistą MŚ w dwójce podwójnej (z M. Kolbowiczem w 1998) oraz wicemistrzem świata (2002) i brązowym medalistą MŚ (2003) w czwórce podwójnej (z A. Bronikowskim, S. Kruszkowskim i M. Kolbowiczem).

Dariusz Michalczewski - polski i niemiecki pięściarz (obywatel obu państw), były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej oraz WBO w kat. junior ciężkiej; mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Michalczewski był niepokonanym bokserem przez 12 lat. Ze względu na swój ofensywny styl walki zyskał sobie przydomek Tiger (Tygrys).

Mariusz Fyrstenberg - polski tenisista, specjalista od gry podwójnej, trzykrotny uczestnik deblowego turnieju Masters dla 8 najlepszych debli na świecie, reprezentant w Pucharze Davisa, olimpijczyk.

Mariusz Czerkawski - były polski hokeista, reprezentant Polski, olimpijczyk z Albertville 1992.

logo-2

Adres:

81-772 Sopot

ul. Kilińskiego 12

Telefon:

+/48/ 601 940 941

Adres email:

information@wiktormed.pl

www.wiktormed.pl

Godziny otwarcia Sopot:

poniedziałek - piątek od 9:00 do 16:00

 

 

 

platnosci akceptujemy karty