Telefon

Umów się na wizytę:

Sopot: +48 601 940 941

 

EN

O firmie

nasza historia

Klinika WIKTORMED została założona w roku 1993. Założycielem kliniki jest Mieczysław Wiktor, terapeuta manualny, naturoterapeuta, homeopata. Od wielu lat zajmuje się również sportowcami, szczególnie z dziedziny lekkoatletyki.

Odział w Sopocie, to prywatne centrum fizykoterapii i rehabilitacji, w którym dostępne są nowoczesne zabiegi fizykoterapeutyczne i rehabilitacyjne wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów. Możliwe jest również spotkanie konsultacyjne z Mieczysławem Wiktorem, w godzinach ustalonych w rejestracji.

Dlaczego my ?

warto leczyć się w naszej klinice

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wszystkie zabiegi potrzebne do łagodzenia bólu, polepszenia sprawności ruchowej, pozbycia się kontuzji, zwiększenia odporności.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinach fizjoterapii i ortopedii. Posiadamy najnowszy sprzęt, który pozwala nam trafnie określić diagnozę oraz sukcesywnie zwalczyć każdy problem zdrowotny. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby pomóc Ci szybko wrócić do pełni sił, abyś bez bólu mógł cieszyć się życiem. Nasza placówka zapewnia komfort i estetykę pomieszczeń, w której są wykonywane zabiegi, dzięki temu atmosfera jest przyjazna. Można zrelaksować się, jednocześnie dbając o swoje zdrowie. Specjaliści wchodzący w skład personelu, po odpowiednich badaniach i wywiadach, wybierają indywidualną i najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb metodę leczenia. Dodatkowo mamy możliwość konsultowania się i łączenia różnych form leczenia, co pozwala na uzyskanie optymalnych efektów.

zespół

poznaj naszą kadrę

Mieczysław Wiktor

Założyciel kliniki Wiktormed; zajmuje się terapią naturalną, manualną, akupunkturą oraz homeopatią od ponad 30 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz wieloletnim wykładowcą w Zakładzie Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Na przełomie 70-80 lat powołał pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Naturalnej w Gdańsku. Jest naturoterapeutą znanych polskich sportowców: lekkoatletów m. in. Kozakiewicza, Ślusarskiego, Wszoły oraz piłkarzy, tenisistów i siatkarzy. Obecnie przyjmuje w gabinecie w Gdańsku Wrzeszczu oraz w Sopocie.

Fizjoterapeuci

Absolwenci studiów wyższych na kierunku fizjoterapia, w naszej klinice zajmują się wykonywaniem wszystkich zabiegów fizjoterapeutycznych (kinezyterapia, fizykoterapia, masaż). Posiadają również dodatkowe kompetencje potwierdzone certyfikatami ukończonych kursów. Głównymi specjalizacjami, którymi zajmują się w indywidualnej pracy z pacjentem jest ortopedia i traumatologia oraz urazy sportowe.

z naszych usług skorzystali?

sprawdź naszych zadowolonych klientów